0 Kč
0,00 €

Rybářské centrum Olomouc

Změna adresy (Kontakty)

Navštivte Rybářské centrum v Olomouci, kde na prodejní ploše 200 m2 naleznete vše potřebné pro milovníky rybářského cechu. Široká nabídka zboží, která je skladem po celý rok, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Firma Rybářské potřeby Olomouc - Rybářské centrum Olomouc vznikla v roce 2002 v Olomouci a hned od svého začátku se tato prodejna stala oblíbeným stánkem mnoha rybářů z blízkého i vzdáleného okolí, kteří sem chodí nejen nakupovat, ale i pro radu a v zimě si často jen tak poklábosit.

Na ploše 200 čtverečních metrů nabízíme kromě rybářských prutů a navijáků také všechno ostatní co k rybaření patří. Mimo to podporujeme závodní feederový tým, několik rybářských kroužků a jsme stálými sponzory mnoha rybářských závodů. Na našich zákaznících nám záleží a snažíme se jim nabídnout to nejlepší na našem trhu. Sortiment prodejny přizpůsobujeme vyvíjejícím se rybářským trendům i sezónní poptávce. Naší snahou je nabízet především kvalitní zboží za přijatelné ceny. Dokážeme pružně reagovat na požadavky našich zákazníků, a pokud u nás některé zboží nenajdete, jsme přesto schopni vám ho velmi rychle zajistit.

Na pultech stylové prodejny naleznete výrobky předních světových výrobců, výrobky tuzemských firem i naše vlastní produkty prodávané pod vlastní značkou. V našem sortimentu nechybí potřeby pro kaprařinu, lov feederem, přívlač, plavanou, lov sumců, i mořský rybolov. Tak, jako v mnoha jiných prodejnách, můžete i u nás nakoupit v našem rybářském internetovém obchodě. Navíjíme vlasce i pletené šňůry, koupit u nás můžete i živé nástrahy.

Naším cílem je to, aby od nás odcházeli pouze spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet.

Prodejnu rybářské potřeby Olomouc najdete na ulici Rejskova 133/5. Otevřeno máme každý den od 09.00 – 17.00 hod a v sobotu od 09.00 – 12.00 hod.


Fakturační adresa:                                  Adresa provozovny:
            Oldřich Daňhel                                               Rybářské centrum
            Rybářské centrum                                        Rejskova 133/5
            Olomoucká 330                                              779 00 Olomouc 


            783 91  Uničov
     IČO: 61621889
     DIČ: CZ7503195315                            Provozní doba:
                                                                                 PO-PÁ  9.00-17.00 hod
                                                                                 SO        9.00-12.00 hod

Tel: +420773820594
Email: rco@rco-fishing.cz
Web: www.rco-fishing.cz/


 

KATALOGY

  • SHIMANO - navijáky, pruty, nástrahy

NOVINKY

Nahazovací Sonar Deeper Long Range Kit

Prut Delphin Etna Legend4ry 2-dílné

Prut Delphin Etna Legend4ry 3-dílné

PARTNEŘI

shimano 

bdftbhdtghdtgh11


jpg