0 Kč
0,00 €
« zpět
28.06.2022 / 21:41

1. kolo Maver Cup 2022 Vícemilice

Velká týmová soutěž v rámci Maver Cupu, který jsme si velmi oblíbili JE KONEČNĚ TADY 😊

První kolo uspořádal Peťa Chadraba na malebném rybníku ve Vícemilicích. Na tomto místě je mu třeba poděkovat, protože organizace se ujal na výbornou – respekt!

Na rybníku je neuvěřitelně přemnožený karas, takže o cílové rybě nebylo pochyb – ikdyž se náš kaprař tělem i duší Roman zpočátku cukal 😊

Závodu jsme se zúčastnili s Romanem a pro tento závod novým „Přerovákem“ Frantou Hanáčkem – moc děkujeme Fando, bylo nám ctí a věříme, že si to někdy opět ve stejném trikotu zopákneme. A nesmím zapomenout na bystrého břehaře Jonáše, který moc pomohl – mít další pár očí na břehu je veliký přepych!

V samotném závodě excelovali především kluci z Mila (!součet 9!), mezi které se vklínil vlastně jen Romes, který se součtem 1+1 vychytal celkově krásné 2. místo mezi jednotlivci.

V týmech jsme, i přes to že jsem se to Fandovi a Romanovi „snažil“ pokazit co to jen šlo, vychytali pěkné třetí místo 😊 Takže začínáme bednou – spokojenost veliká – úžasná atmosféra, krásný závod plný ryb. Už teď se těšíme na pokračování!

Příští zastávka Měřín 😊

Petrův zdar,

Vrťa

(PS: jen marně hledám v paměti závod kde jsme během tréninku / závodu nechytl jediného cejna 😊, ale tady prostě nežili)

20220619_184152_resized-1170x878
Počet komentářů celkem: 0
 

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Nepromokavý zimní komplet Trakker 3 dílný - Core 3-Piece Winter Suit

Bivak Mivardi Professional

Prut Trabucco Inspiron FD Competition Still 3,6m/90g (MH)

PARTNEŘI

fvvgf

Bez názvu


jpg


NOVINKY 2022 DELPHIN